masáže

Čokoládová masáž a zábal

Luxusní procedura k vyhlazení a zkrášlení pokožky, která obsahuje peeling, masáž a zábal v horké čokoládě. Díky obsahu mnoha užitečných látek má čokoláda příznivý vliv na náš organizmus. Mimo mnoha vitamínů, vápníku, hořčíku , fosforu a mědi jsou to například antioxidanty, které mají vliv na srdce, posilují imunitní systém. Theobromin ( jeden z alkaloidů) působí podobně jako kofein a dokáže např. aktivovat látkovou výměnu. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo tyto látky vstřebává, a tím pomáhá činnosti srdce a detoxikaci. Nesmíme zapomenout ani na endorfiny – hormony štěstí, které se v těle vytvářejí při použití čokolády. Další účinky čokoládové masáže: blahodárný vliv na psychiku, odbourávání celulitidy a strií.

cokolada-cokoladova-masaz-1

Kontraindikace: těhotenství, vysoký krevní tlak, alergie na čokoládu a kakao, zánětlivá onemocnění, virózy, celkové oslabení organismu

 

Klasická (sportovní) masáž

Klasická masáž pomůže uvolnit bolesti svalů, šlach a kloubů, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Napomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici.

rcentrum-zvole-masaz

Relaxační masáž

Chcete-li uvolnit tělo i mysl a zbavit se celodenní únavy a napětí, dopřejte si tuto masáž, která pozitivně ovlivňuje psychiku.

rcentrum-zvole-masaz-relax

 

Masáž lávovými kameny

Jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Teplo a vyzařující energie pravých lávových kamenů působí blahodárně na tělo a mysl a uvolňují zatuhlé svaly.

lavove kameny

 

Medová masáž

Dopřejte si trochu detoxikace a regenerace. Medová masáž je nejen masáží , ale pomáhá především k odstranění toxinů nahromaděných v těle během života a také aktivuje vnitřní orgány. Masáž pomáhá při bolestech hlavy, stresu, chronických chorobách, trávicích potížích, revmatismu a dalších civilizačních chorobách. Po medové masáži bude vaše pokožka sametově hedvábná a bude příjemně vonět po medu. Masáž se provádí v oblasti zad.


Kontraindikace: alergie na med, poškození pokožky na zádech (ekzémy, lupenka, vyrážka, otevřené rány), tumory ( nebezpečí metastáz), žaludeční vředy, infekční choroby, vysoký oční tlak (glaukom)

Masáž je možno provádět 2x měsíčně, u akutních stavů až 2x týdně.

rcentrum-zvole-medova-masaz

 

Parafínový zábal na ruce

Nechte hýčkat své ruce. Při pravidelném zábalu v aromaterapeutických parafínech s obsahem aromaolejů a vitamínů pro výživu docílíte nejen prohřátí a prokrvení pokožky , zpevnění nehtů, ale tento zábal pomůže i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Po aplikaci budou ruce krásně jemné a hladké. Nejlepší účinnosti dosáhneme při aplikaci alespoň 1x za čtyři týdny.

rcentrum-zvole-parafin-zabal

 

Masáž zeleným čajem

Zelený čaj udržuje člověka mladým, obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku a vitamínů A, B, C a E je pro tělo velkým životním elixírem, zpomaluje proces stárnutí, posiluje se imunitní systém a potlačuje se účinek volných radikálů. Pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a je pružná. K příjemnému pocitu slouží také příjemné aroma zeleného čaje.

zeleny-caj-0

 

Brusinková masáž - peeling, masáž, zábal

Brusinky se používají pro vysoký obsah vitamínu C a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6. Brusinky mají antioxidační účinky a působí antibakteriálně. Zpomalují stárnutí buněk.

rcentrum-zvole-masaz-brusinky

 

Masáž s orientálním kořením - peeling, masáž, zábal

Zahřívací tělový zábal s anýzem a zázvorem osvěží a aktivuje. Je opačným pólem proti harmonizujícímu účinku čokolády. Má antibakteriální a aromatizující účinek.

rcentrum-zvole-masaz-koreni

 

Naše služby - formování postavy, hubnutí, masáže, sauna

 

Lymfoven

Přístrojová lymfodrenáž
 • proti celulitidě
 • tukovým polštářkům na stehnech,
  hýždích, bocích a bříšku
 • otokům nohou lymfoven
více o Lymfovenu  

VacuShape

redukce tuku
 • boků
 • břicha
 • stehen
 • hýždí vacushape
více o VacuShape  

Vibrostation

10 min = 1 hod v posilovně!

 • posiluje svaly
 • pomáhá s celulitidou
 • zlepšuje krevní oběh
 • spaluje tukyvibrostation2
 • šetrné ke kloubům,
  šlachám a vazům
více o Vibrostation
 

Masáže

 medová, klasická, relaxační masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy
parafínový zábal naruce

DERMIC
fotodepilace
kavitace
bělění zubů
mesobotox
radiofrekvence

RYOR - zábal z mořský řas

více o masážích

 
 

Objednávky a informace

602 545 989 Lenka Blažková  

736 775 209 Lenka Němečková 

 
R CENTRUM © 2018