služby

Přístrojová lymfodrenáž - Lymfoven

Přístrojová lymfodrenáž - Lymfoven - je speciální masáž založená na přerušované kompresi končetin a vytváření tlakové vlny, která tak podporuje lymfatický a žilní systém. Lymfoven je účinný proti celulitidě, tukovým polštářkům na stehnech, hýždích, bocích a bříšku, otokům nohou. Lymfoven zrychlí metabolismus, a tím napomáhá hubnutí. Minimální počet aplikací je 10 v rozmezí jednoho měsíce.

rcentrum-zvole-lymfoven

Číst dále: Přístrojová lymfodrenáž

 

VacuShape

VacuShape funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klient při 30 minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Zvláštním rysem VacuShape je vakuová komora, která vytváří nízký atmosférický tlak. Krevní a lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni vakuem uvolněny a činností svalů je krev a lymfa vháněna do pokožky a do tukových vrstev. VacuShape dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci přesně v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí. Každý si to může ve VacuShape ověřit na sobě.

rcentrum-zvole-vacushape

Číst dále: Vacushape

   

RYOR - zábal z mořský řas

Rostliny v moři nejsou zatížené cizorodými látkami a obsahují mnohonásobně víc kosmeticky a nutričně významných látek než suchozemské rostliny. Patří mezi ně bílkoviny, fytoceramidy, enzymy, vitaminy - hlavně C, A, E, skupiny B, antioxidanty a víc než 20 minerálních látek.
Účinky: hydratace pokožky, oddálení tvorby vrásek, zklidnění, vyhlazení a zvláčnění pokožky.

rcentrum-zvole-zabal-rasy

Více o produktech RYOR na body-form.cz

 

Klasická (sportovní) masáž

Klasická masáž pomůže uvolnit bolesti svalů, šlach a kloubů, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Napomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici.

rcentrum-zvole-masaz

Relaxační masáž

Chcete-li uvolnit tělo i mysl a zbavit se celodenní únavy a napětí, dopřejte si tuto masáž, která pozitivně ovlivňuje psychiku.

rcentrum-zvole-masaz-relax

 

Masáž lávovými kameny

Jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Teplo a vyzařující energie pravých lávových kamenů působí blahodárně na tělo a mysl a uvolňují zatuhlé svaly.

lavove kameny

 

Medová masáž

Dopřejte si trochu detoxikace a regenerace. Medová masáž je nejen masáží , ale pomáhá především k odstranění toxinů nahromaděných v těle během života a také aktivuje vnitřní orgány. Masáž pomáhá při bolestech hlavy, stresu, chronických chorobách, trávicích potížích, revmatismu a dalších civilizačních chorobách. Po medové masáži bude vaše pokožka sametově hedvábná a bude příjemně vonět po medu. Masáž se provádí v oblasti zad.


Kontraindikace: alergie na med, poškození pokožky na zádech (ekzémy, lupenka, vyrážka, otevřené rány), tumory ( nebezpečí metastáz), žaludeční vředy, infekční choroby, vysoký oční tlak (glaukom)

Masáž je možno provádět 2x měsíčně, u akutních stavů až 2x týdně.

rcentrum-zvole-medova-masaz

 

Parafínový zábal na ruce

Nechte hýčkat své ruce. Při pravidelném zábalu v aromaterapeutických parafínech s obsahem aromaolejů a vitamínů pro výživu docílíte nejen prohřátí a prokrvení pokožky , zpevnění nehtů, ale tento zábal pomůže i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Po aplikaci budou ruce krásně jemné a hladké. Nejlepší účinnosti dosáhneme při aplikaci alespoň 1x za čtyři týdny.

rcentrum-zvole-parafin-zabal

 

Naše služby - formování postavy, hubnutí, masáže, sauna

 

Lymfoven

Přístrojová lymfodrenáž
 • proti celulitidě
 • tukovým polštářkům na stehnech,
  hýždích, bocích a bříšku
 • otokům nohou lymfoven
více o Lymfovenu  

VacuShape

redukce tuku
 • boků
 • břicha
 • stehen
 • hýždí vacushape
více o VacuShape  

Vibrostation

10 min = 1 hod v posilovně!

 • posiluje svaly
 • pomáhá s celulitidou
 • zlepšuje krevní oběh
 • spaluje tukyvibrostation2
 • šetrné ke kloubům,
  šlachám a vazům
více o Vibrostation
 

Masáže

 medová, klasická, relaxační masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy
parafínový zábal naruce

DERMIC
fotodepilace
kavitace
bělění zubů
mesobotox
radiofrekvence

RYOR - zábal z mořský řas

více o masážích

 
 

Objednávky a informace

602 545 989 Lenka Blažková  

736 775 209 Lenka Němečková 

 
R CENTRUM © 2019